Výrobcovia a predajcovia materiálov

AD značenie s.r.o.

 

Projektovanie cestných stavieb, predaj, montáž a prenájom dopravných značiek a zariadení, reklamná činnosť.

Alca plast, s.r.o.

 

Alcaplast je najväčším výrobcom sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe, vyrába viac ako 580 výrobkov – ventily, sifóny, moduly, žľaby, vpusty, WC dosky a další sortiment.

ALUFIX s.r.o.

 

Hliníkové konštrukcie balkónových zábradlí a plotov, pergoly, markízy, výroba a montáž, technické poradenstvo.

Armstrong World Industries Ltd., Building Products Division

 

Výrobca podhľadových systémov.

AZ FLEX, s.r.o.

 

Špecializovaný veľkoobchod, predaj a distribúcia tepelných a chladových technických izolácií, kazetových stropných podhľadov a penového skla.

BASF Slovensko spol. s r.o.

 

BASF Slovensko spol. s r.o. (divízia stavebné hmoty) ako dcérska spoločnosť celosvetovo najväčšieho chemického koncernu BASF SE poskytuje inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty v oblasti stavebnej chémie.

BAT-MAN, s.r.o.

 

Vytvárame priestor pre užitočné a fascinujúce živočíchy v mestách, na budovách či v záhradách. Búdky pre vtáky a netopiere.

Baumit, spol. s r.o.

 

Výroba a predaj suchých omietkových zmesí a tepelnoizolačných systémov. Kompletná ponuka výrobkov pre omietanie, sanáciu vlhkosti, fasádne povrchové úpravy, potery, lepiace hmoty pre ukladanie dlažby, výrobky pre záhradné úpravy a spevnené plochy a výrobky pre inžinierske stavby.

Bitumat SK s.r.o.

 

Dodávateľ hydroizolačných, tepelnoizolačných a strešných materiálov.

Caparol Slovakia s.r.o.

 

Predaj materiálov na povrchovú úpravu stavieb, fasádne interiérové farby, ETICS, laky, lazúry, podlahové nátery, omietky, reprofilačné materiály, dekoratívne nátery, úprava betónu.

Celox spol.s r.o.

 

Výroba a predaj stavebných profilov na obklady a dlažbu, dilatácie, balkónové profily, sadrokartón, zateplovanie, omietky.

Daniel Jurdík

Stavebná činnosť v obore pasívnych domov.

Den Braven SK s. r. o.

 

Den Braven, partner pre dodávku rozumných systémových riešení pre stavebníctvo a priemysel. Už viac ako 40 rokov patria k popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových pien, technických aerosólov najvyššej kvality a dodávateľom rozumných systémových riešení stavebnej chémie. Zákazníkom ponúka prístup nielen k širokej škále skladom dostupných produktov, ale aj k progresívnym materiálom, najmodernejším technologickým mechanizmom, rozsiahlemu poradenstvu a prepracovanej logistike.

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

 

Systémové debnenie, podperné a bezpečnostné systémy.

Dörken SK s.r.o.

 

Dcérska firma nemeckého výrobcu Dörken GmbH & Co. KG folií DELTA pre šikmé strechy – poistné hydroizolácie, parozábrany, membrány; spodné stavby – drenážne fólie, nopové fólie, pásy proti vzlínajúcej vlhkosti; vegetačné strechy; pochôdzne strechy, výrobca zakrývacich plachiet, sieti na lešenie.

Duktus litinové systémy s.r.o.

 

Výroba a predaj liatinového vodovodného a kanalizačného potrubia a tvaroviek.

Eaton Electric, s.r.o.

 

Riadenie spotreby elektrickej energie, rozvod energie a ochrana obvodov, záloha napájania, automatizácia, osvetľovanie a bezpečnosť, štrukturálne riešenia a elektroinštalačné zariadenia, riešenia pre sťažené podmienky a nebezpečné prostredie.

ELEN, s.r.o.

 

Regulácia osvetlenia Dali2, LED svietidlá, komplexné dodávky.

ELKO EP SLOVAKIA, s.r.o.

 

Elektronické modulé prístroje.

ELKO EP SLOVAKIA, s.r.o.

 

.iNELS – inteligentný dom, ovládanie svetiel, kúrenia a domácich zariadení pomocou smartfónu, tabletu z akéhokoľvek miesta na svete.

FARLESK spol. s r.o.

 

Naším zameraním je nákup a predaj potrieb na maľovanie a natieranie. Poskytujeme aj odborné poradenstvo, maloobchod, veľkoobchod a tónovanie farieb na plnoautomatických miešacích zariadeniach od renomovaných firiem.

FATRA IZOLFA, a.s.

 

Výhradný dodávateľ hydroizolačných fólií Fatrafol, ktorými je možné pokryť požiadavky na izolácie vo všetkých oblastiach stavebníctva. Ďalej zabezpečuje poradenstvo pre systém Fatrafol, nezávislé kontroly aplikácií Fatrafolu svojimi odbornými technikmi a kompletný servis systému Fatrafol.

FENIX Slovensko s.r.o.

 

Výroba a predaj elektrických vykurovacích systémov.

FibreComponents, s.r.o.

 

Predaj komponentov na výstavbu optickej sieťovej infraštruktúry.

Geberit Slovensko s.r.o.

 

Spoločnosť ponúka sanitárne technológie, kanalizačné systémy, rozvodné systémy a technické poradenstvo k týmto výrobkom a inštaláciám.

GEMTECH, s.r.o.

 

Dovoz a distribúcia digitálnych kamerových a bezpečnostných systémov. Autorizovaný distribútor firiem Samsung, Geovision, TVT, Dynacolor, Fujifilm-Fujinon a mnohých ďalších.

GEOMAT Slovakia s.r.o.

 

Oporné múry, strmé svahy, protierózna ochrana, vystužovanie podložia a asfaltových vozoviek. Geotextílie, geomreže, georohože, geobunky. Konzultácie – projekty – dodávky.

Georg Fischer Rohrleitungssystemme GmbH, odštěpný závod

 

Plastové potrubné systémy a armatúry pre vodu, plyn, priemyselné a chladiarenské aplikácie.

Grundfos s.r.o., organizačná zložka

 

Distribúcia a predaj čerpadiel na pitnú a odpadovú vodu, obehových čerpadiel, priemyselných čerpadiel dánskej firmy Grundfos.

HouseGarden

 

Maloobchod a veľkoobchod s produktami pred DOM, TERASU, ZÁHRADU – terasové platne z betónu a prírodného kameňa, bazénové obruby, plotové tvarovky, schodiskové platne, vírivky, grily, kachle a kotly na pelety a drevo, dekoračné kamene, záhradné doplnky

Hawle, s.r.o.

 

Dodávka armatúr pre pitnú, požiarnu a odpadovú vodu.

HEIZER OPTIK, s.r.o.

 

Komplexné budovanie optickej sieťovej infraštruktúry.

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

 

Komlexný tehlový systém na hrubú stavbu – tehly, stropy, preklady, komíny.

HERZ, spol. s r.o.

 

Obchodná spoločnosť v oblasti vykurovania, chladenia, rozvodov pitnej vody, solárnej techniky a zdrojov tepla na biomasu.

HL Hutterer-Lechner GmbH

 

Výrobca strešných, balkónových, terasových, podlahových a dvorných vpustov, zápachových uzáverov pre umývadlá, drezy, vane, sprchovacie kúty, práčky, umývačky, privzdušňovacie hlavice a spätné klapky do kanalizácie.

CHEMOLAK a.s.

 

Slovenský výrobca náterových látok, farieb, lakov, riedidiel a lepidiel.

CHEMOS Slovakia, spol. s r.o.

Slovenský výrobca nivelačných hmôt, penetrácií a lepidiel.

IMMERGAS, s.r.o.

 

Predaj plynových kondenzačných a tradičných kotlov, solárnych kolektorov, príslušenstva a kúrenarskej chémie.

IZOLA Košice, s.r.o.

 

Izolácie tepelné a vodotesné – projekcia, predaj, realizácia.

JUB, a.s.

 

Dodávka materiálu na povrchové úpravy stien a stropov v interiéri, fasádnych farieb, dekoračných omietok, zatepľovacích systémov, sanačných omietok, vodotesných hmôt, lepidiel na keramické obklady a dlažby, materiálov na úpravu betónových povrchov, materiálov na ochranu a dekoráciu drevených a kovových povrchov.

JUTA a.s.

 

Výrobca širokého sortimentu produktov pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo, obalových materiálov a materiálov pre technické účely. Jedná sa hlavne o podstrešné membrány, parozábrany, hydroizolačné fólie, ekologická rastlinná tepelná izolácia na prírodnej bázi, geotextílie, agrotextílie a umelé trávniky.

KESSEL AG, Nemecko

 

Výroba a predaj produktov na ochranu proti spätnému vzdutiu, hybridné prečerpávacie stanice, automatické a manuálne spätné klapky na kanalizáciu, prečerpávacie stanice odpadových vôd, odlučovače tukov do interiéru i exteriéru, široká ponuka odvodňovacích vpustov do objektov, dvorné a strešné tvoky, nerezový program na odvodnenie kuchyne.

Klinker centrum s.r.o.

 

Lícové tehly a pásiky Klinker.

KSB ČERPADLÁ A ARMATÚRY, s.r.o.

 

Čerpadlá, armatúry a automatizácia pre rôzne oblasti použitia.

LASSELSBERGER, s.r.o.

 

Výroba keramických obkladov a dlažieb značky RAKO Home, RAKO Object a stavebnej chémie RAKO System.

Legrand Slovensko, s.r.o.

 

Svetový špecialista pre elektrické inštalácie a digitálne systémy budov.

Leier Baustoffe SK s.r.o.

 

Výroba stavebných materiálov v oblastiach pozemné staviteľstvo, komínové systémy, strešná krytina, záhradná architektúra a prvky inžinierskych sietí.

LIVOLO s.r.o.

 

Exkluzívne dotykové ovládanie osvetlenia LIVOLO je určené pre novostavby, ako aj rekonštrukcie bez nutnosti zásahov do pôvodnej kabeláže. Dotykové vypínače je možné použiť všade tam, kde by ste za normálnych okolností použili klasický mechanický vypínač, ale zároveň požadujete vyšší komfort ovládania a moderné elektronicky ovládané osvetlenie. Okrem dotykových vypínačov a stmievačov ponúka aj kompletnú škálu doplnkov a príslušenstva ako sú elektrické zásuvky, satelitné a televízne konektory, prípadne nadštandardné USB nabíjacie stanice, Audio-Video konektory ako aj LED osvetlenie, termostaty a prvky domácej SmartHome automatizácie.

MASLEN s.r.o.

 

Slovenský výrobca strešných krytín a trapézových plechov, odkvapového systému a strešného príslušenstva. Okrem výrobného programu spoločnosť ponúka montáž strešných krytín a trapézových plechov.

MEA Water Management SK s.r.o.

 

Odvodňovacie žľaby, poklopy a všetko pre odvodnenie.

MEIBES SK s.r.o.

 

Výrobca a dodávateľ systémov vykurovacej a chladiacej techniky. Meibes tvoria dve hlavné divízie: 1) Systémy Meibes, do ktorej patrí oblasť výrobkov pre kotolne, solárnu techniku, tepelné čerpadlá a ďalej technika flexibilných spojení. 2) Systémy LOGOtherm, ktorej náplňou sú systémy pre bytové domy, decentralizovaná príprava teplej vody, stanice pre diaľkové teplo, meranie a regulácia v budovách.

Mplot s.r.o

 

Ponúkame profesionálne, komplexné a kvalitné zabezpečenie požiadaviek klientov v oblasti výroby a predaja pletív, ako aj montáže oplotenia na kľúč. Ploty poplastované, pozinkované – záhradné ploty. Montáž – oplotení z pletív, zváraných sieti, panelových plotov na kľúč (doprava, osadenie stĺpikov -betonážou, natiahnutie pletiva).

MURAT, s.r.o.

 

Zabezpečovanie dodávok najširšieho sortimentu káblového materiálu a príslušenstva, elektroinštalačného materiálu, priemyselných svietidiel a príslušenstva.

Murexin s.r.o.

 

Predaj stavebných materiálov značky Murexin.

NOVAIZOL Bratislava s.r.o.

 

Hlavnou obchodnou činnosťou spoločnosti je import a distribúcia hydroizolačných materiálov NOVAGLASS a FLAGON. Dodávkam materiálov na ploché strechy sa venujeme komplexne, preto v našom portfóliu nájdete všetky typy tepelno-izolačných materiálov, parozábrany, geotextílie, kotviace prvky a príslušenstvo.

NRG flex, s.r.o.

 

NRG flex je dodávateľ predizolovaných potrubí s najširšou ponukou flexibilných potrubí na vykurovanie a teplú vodu. Maximálne zaťaženie plastových potrubí NRG FibreFlex Pro až 115C/10-16bar sa výborne hodí na hybridné siete, kde sa kombinuje plastové flexibilné potrubie s väčšími dimenziami v oceli. Pre teplú vodu sú k dispozícii potrubia NRG FibreFlex až do 95C/10bar po dimenziu d160 v kotúčoch. Okrem toho overené riešenie s potrubiami PE-Xa do 95C/6bar NRG HeatFlex a NRG AustroPUR.

PLOTY SKALA, s.r.o.

 

Predaj oplotenia a montáž

Premac, spol. s r.o.

 

Najväčší výrobca betónových prvkov záhradnej architektúry v SR.

Profibaustoffe CZ, s.r.o.

 

Spoločnosť Profibaustoffe CZ, s.r.o. bola založená v roku 1993 a je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Profibaustoffe Austria GmbH so sídlom v Ernstbrunne. Spoločnosť ponúka široký sortiment stavebných materiálov, ako sú lepidlá na obklady a dlažby, suché omietkové a maltové zmesi, betóny a liate potery, sanačné omietkové zmesi, kontaktný zatepľovací systém, pastózne omietky, interiérové a fasádne farby, prípravky pre ochranu a čistenie fasád, príslušenstvo a ďalšie. V rámci komplexnosti služieb ďalej ponúka odborné školenia, aplikácie a spracovania produktov Profi, odtrhové skúšky a výťahové skúšky hmoždiniek, meranie povrchovej teploty stavebných konštrukcií, spektrofotometrické merania, vizualizácie farebného prevedenia fasád a interiéru v Color Studiu, termovízne merania a tepelno-technické výpočty stavebných konštrukcií.

RECTOR Slovakia, organizačná zložka

 

Firma ponúka predpäté stropné systémy RECTOBETON a RECTOLIGHT, bezplatné statické prepočty stropných syst. v programe Eurydice, predpäté nosné preklady PLX, predpäté prievlaky PPR, debniace dielce venca REKORD a oceľové prefabrikované výmeny.

REFLEX SK, s.r.o.

 

Spoločnosť REFLEX je výrobcom a dodávateľom expanzných nádob, čerpadlových a kompresorových expanzných automatov, automatických doplňovacích zariadení, odplyňovacích zariadení, separátorov kalov a plynov, zásobníkov a zásobníkových ohrievačov, výmenníkov tepla, združených rozdeľovačov a zberačov a anuloidov. Tieto zariadenia sú využívané vo vykurovacích, chladiacich, solárnych a technologických systémoch a systémoch pitnej a úžitkovej vody.

REHAU s.r.o.

 

Rehau je popredným dodávateľom riešení z polymérov, najmä pre oblasti okenných a fasádnych prvkov, technického zariadenia budov a inžinierskych sietí. Vysoká profesionalita pri vývoji materiálov, až po neobmedzené možnosti riešenia na báze polymérov otvárajú našim zákazníkom a konečným spotrebiteľom fascinujúci úžitkový potenciál a sú základným predpokladom pre celosvetovo úspešnú prémiovú značku.

RETECOM, s.r.o.

 

Náradie, nástroje a potreby pre profesionálov.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Isover

 

Výroba a predaj tepelných izolácií.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Weber – Terranova

 

Spoločnosť Saint-Gobain Weber patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Saint-Gobain Weber širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov.

SALTEK Slovakia s.r.o.

 

Predaj prepäťových ochrán SALTEK a technické poradenstvo.

SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

 

Výroba a predaj betónových dlažieb, platní, obrubníkov, plotov, múrikov.

Schiedel Slovensko s.r.o.

 

Keramické a nerezové komínové systémy.

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s.r.o.

 

Poskytujeme energetické riešenia a digitálnu automatizáciu pre energetickú účinnosť a trvalo udržateľný rozvoj. Venujeme sa automatizácii v reálnom čase, softvérom a servisným službám, ponúkame integrované riešenia pre obytné domy, komerčné budovy, dátové centrá, infraštruktúru a priemysel vrátane veľkých projektov na kľúč.

Schrack Technik s.r.o.

Dodávame vysoko kvalitné a moderné produkty s dlhou životnosťou pre oblasti energetiky, priemyslu, inštalácií, elektrických zariadení (UPS, CBS), dátových sietí (IT) a disponujeme aj širokou ponukou svietidiel pre rôzne segmenty. Pre väčšinu výrobkových skupín, ktorým sa venujeme ponúkame odborné a technické poradenstvo ako aj servisné služby.

Sika Slovensko, spol. s r.o.

 

Sika je globálna spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti vývoja a výroby špeciálnych chemických materiálov pre stavebníctvo a automobilový priemysel.

SPOLTEX spol. s r.o.

 

Predaj a služby z oblasti podlahových krytín.

STAVCONTACT plus s.r.o.

 

COBIAX vyľahčovacie moduly pre stropné dosky.

Sto s.r.o., organizačná zložka

 

Výroba a predaj stavebných materiálov pre fasády, interiéry, podlahy a sanácie betónov.

STOMIX Slovensko, s.r.o.

 

Výrobca a dodávateľ zatepľovacích systémov, fasád, omietok a materiálov pre povrchové úpravy budov.

STRADER s.r.o.

 

Káblové nosné systémy, stlpy a stožiare.

TARKETT – organizačná zložka

 

Výroba a predaj homogénnych a heterogénnych vinylových podlahových krytín, prírodného linolea, drevených a laminátových parkiet ako aj kobercov.

Tatramat – ohrievače vody, s.r.o.

 

Výroba a vývoj ohrievačov vody a tepelných čerpadiel pre ohrev vody.

TEPORE s. r. o.

 

Distribúcia drevovláknitého izolačného materiálu spoločnosti STEICO.

Tchimo s.r.o.

 

Spoločnosť Tchimo, s.r.o. je špecializovanou obchodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na predaj striech. V rámci svojej hlavnej podnikateľskej činnosti sa spoločnosť Tchimo zaoberá predajom striech, strešných materiálov s vysokokvalitným servisom a službami k strechám. Pracovníci Tchimo patria k popredným odborníkom na slovenskom trhu.

U. S. STEEL Košice, s.r.o.

 

Výroba oceľových panelových radiátorov KORAD.

VIEGA s.r.o.

 

Výrobca sanitárnej a vykurovacej techniky.

Villatesta, s.r.o.

 

Výhradný a jediný distribútor francúzskej spoločnosti Imerys na Slovenskom trhu, ktorá ponúka 70 modelov strešných škridiel.

Vuki a.s.

Výroba a predaj káblov, príslušenstva ku káblom a elektroizolačných materiálov.

Wolf Slovenská republika s.r.o.

 

Komplexné riešenia z oblasti vykurovania – vetrania – klimatizácie, ktoré poskytujú prevádzkovateľom nízke prevádzkové náklady, spoľahlivosť, komfort, sú šetrné k životnému prostrediu a sú „made in Germany“.

Würth spol. s r.o.

 

Firma Würth je obchodnou spoločnosťou, ktorá ponúka montážny a spojovací materiál určený na profesionálne využitie.